İLSİSWEB - E - BAŞVURU İŞLEMLERİ 02/08/2015
 2015  Kurumlar Arası Yeniden Atama Başvuru Giriş Ekranı BSV00007
Giriş Kodu
Giriş Kodunu Giriniz
T.C. Kimlik No
Atama Çeşidi
Alanınız

     Elektronik  başvuru  formunu  doldurmaya  başlamadan  önce ÖĞRETMENLİK İÇİN BAŞVURU VE ATAMA DUYURUSU  (2015)’ nu lütfen okuyunuz. Başvuru işlemleri hakkında detaylı bilgi Başvuru Duyurusunda yer almaktadır. Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kurumlar arası atama başvurusu Kurumunuzdaki özlük/sicil dosyasındaki belgelere dayalı olarak form doldurularak gerçekleşeceğinden, form bilgi başlıklarına ilişkin belgeleri önceden hazır hale getirerek başvurunuzu yapınız.


Sisteme Girişte Sorun Yaşayanlar İçin 

Mebbis Sistemi, Internet Explorer 5.0 ve üzerindeki versiyonları için hazırlanmıştır. 
Mebbis uygulamalarını kullanmak için Internet Explorer 5.0 ve üzeri versiyon tarayıcılar ile bu tarayıcılar için "orta derece" güvenlik ayarı gerekmektedir. Yukarıdaki formu kullanamıyorsanız,tarayıcı versiyonunuzu ve ayarlarını kontrol ediniz.

Sisteme girişte sorun yaşayan Personellerin Internet Explorer ayarlarını aşağıda belirtildiği şekilde yapılması gerekmektedir. Ayar değişikliğinin yapılması için:

1) Menu ayarlarındaki "Araçlar" menüsünden "İnternet Seçeneklerini" seçiniz.
2) Karşınıza çıkan ekranın en üstünde bulunan "Güvenlik" tuşuna basınız.
3) "Varsayılan Düzey" butonu aktif ise bu butona basınız. Sol tarafta çıkan ayar çubuğu ile "Orta" seviyesini işaretleyiniz. "Tamam" tuşuna basınız.
4) "Varsayılan Düzey" butonu aktif değil ise sol tarafta çıkan ayar çubuğu ile "Orta" seviyesini işaretleyiniz. "Tamam" tuşuna basınız.
5) Menu ayarlarındaki "Araçlar" menüsünden "İnternet Seçeneklerini" seçiniz.
6) Karşınıza çıkan ekranın en üstünde bulunan "Gelişmiş" tuşuna basınız.
7) "Varsayılanları Yükle" tuşuna basınız. "Tamam" tuşuna basınız.

 

Tüm hakları Millî Eğitim Bakanlığına aittir.